2003 – 2004 yılları boyunca 2 kurum içi eğitim etkinliği başarıyla uygulandı.Etkinlikler nitelikli eğitmenler tarafından, profesyonel bir biçimde gerçekleştirildi

Bashar Kassah Hasan
İK Eğitim & Gelişim Danışmanlığı

3 aylık eğitim programındaki çabalarınızdan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Eğitimin teorik ve pratik olarak çok verimli olduğu görülmüştür. Sunulan çeşitli fikir ve teorilerin sonuçları uygulanabilir hale gelmiştir.

Karim İdriss
Satış Müdürü

DHL Global Nakliyenin 2007 Mayıs ayında, satış ekibi üyelerine ve müşteri ekibine yönelik yürüttüğünüz  2 başarılı eğitim programından dolayı teşekkürlerimi sunmak isterim. 2 takım da satış tekniklerindeki, müşteriye yönelik olma, zaman yönetimi, ekip çalışması, iletişim becerileri, sadakat ve olumlu düşünmede çok önemli bilgilerden faydalandılar.

Mounzer Nazha
Ülke Müdürü

Satış ve satış sonrası ekibimiz için satış geliştirme programı uygulamaya tayin ederek doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlıyorum.Sunum tarzınız, her çalışanın başarısı ile ilgilenmeniz ve kişisel olarak onları motive etmeniz personelimiz tarafından dikkate değer bulunmuştur.Tüm çabalarınız için teşekkür ederiz.

Michel TRAD

Bültene Kayıt Ol